beşiktaş diyetisyenler
  • Pzt - Cts. 8:30 - 18:30
  • Bizi Arayın (0552) 214 06 69
  • İstanbul Şişli

Online Diyet

Sağlıklı beslenme amaçlı özel olarak hazırlanan beslenme programlarına katılarak ideal kilomuza ulaşmaya karar vermek için bazen online diyet yöntemini kullanmanız gerekebilir. Çünkü diyet programına başlanıldığı zaman en mükemmel sonucu hızlı bir biçimde alabilmek için genelde diyetin ilk birkaç haftasında düzenli olarak devam ediliyor kısa süre içerisinde de sonuç almayı umut ediyoruz. Ancak bunun çok kısa sürede gerçekleşmesi mümkün olmayacağını herkesin bilmesi gerekir. Sonrasında diyetten vazgeçilip normal beslenme alışkanlıklarına dönülüyor. İşte bu şekilde en büyük yanılgıya düşmüş oluyoruz.
Unutulmaması gerekir ki, diyet yapmaya karar verdikten birkaç hafta sonra önceki alışkanlıklarımızı bir kenara bırakıp diyete devam etmeliyiz. Bu amaçla diyete basamak basamak geçiş yapılmalı ve eski alışkanlıkları bir kenara bırakarak uzun ve esnek bir zamana yayılarak iyi bir motivasyon sağlanmalıdır. En önemli unsurlardan birisi olan motivasyon ise asla kaybolmamalıdır. Diyetin ilk 2-3 haftasında bunu kaybetmezseniz düzenli olarak devam eder gidersiniz ve sonuç alırsınız.

takipli online diyet

Bunları başarmak, ideal kiloya ulaşmak için diyetisyeninizden yardım almak, sürekli görüşmek için online diyet programına dahil olabilirsiniz. Böylece sizin günlük olarak neler yaptığımızı, ne yediğinizi, hangi etkinliklere katıldığınızı takip eden beslenme uzmanı her yaptığınızı ve yanlışlar varsa sizleri uyaracak. Böylece yaptığınız diyet amacına ulaşmaya çalışacaktır. Bazen küçük kaçamaklar yaparak başarısız olma ihtimallerine karşı sizi sürekli takip ederek bu kaçamaklarını da eğlenceli bir şekilde dengelemeye çalışan diyetisyeniniz size motivasyon ve yönlendirmelerle istediğiniz kiloya ulaşmanıza katkı sağlayacaktır.
Canlılar yemeden içmeden yaşayamayacaklarını herkes bilir, mutlaka beslenmeleri gerekir. Bunun çözüm yolu da özellikle biz insanlar için dengeli, düzenli ve kontrollü beslenmektir. İşte kendimizi kontrol edemediğimiz durumlarda bizlere yardımcı olmak amacıyla son dönemlerde teknolojinin desteği ile çevrimiçi olarak internetten veya mobil cihazlardan online diyet uygulaması yapılarak sizlerin de hedeflediğiniz ideal kiloya ulaşmanız için diyetisyenler yardımcı olmaktadırlar.