beşiktaş diyetisyenler
  • Pzt - Cts. 8:30 - 18:30
  • Bizi Arayın (0552) 214 06 69
  • İstanbul Şişli

Online Beslenme Danışmanlığı

Zamandan tasarruf etmek, sağlıklı bir yaşam sürmek ve sürekli motivasyon ile size özel kişisel programlar düzenlenerek her an diyet desteği alarak yapılan çalışmalara online beslenme danışmanlığı adı verilmektedir. Bu şekilde yüz yüze görüşme fırsatı olmayanların diyetisyenlere ulaşmak amacıyla sağlık sorunları yaşamamak için kolay ve hızlı bir biçimde Türkiye’nin her yerinden en iyi diyet hizmeti ve takibi gerçekleştirmek amacıyla son dönemlerde bu yola baş vurulmuştur.
Online olarak beslenme programına dahil olduğunuz zaman hiç diyetisyene gitmeye gerek kalmadan internet ya da telefon veya diğer iletişim araçlarını kullanarak, her türlü kilo verme, kilo alma sağlık kontrolü yaptırma gibi özel programlar düzenlenerek diyetisyenle birlikte hayatınızı düzene sokabilirsiniz. Sadece Türkiye için de değil yurtdışında yaşıyorsanız da yine online beslenme danışmanlığı hizmetinden faydalanma fırsatınız mevcuttur. Çünkü teknolojinin yoğun olarak hayatımıza girdiği bu süreçte beslenme ve diyet uzmanları sizlere online diyet programları hazırlayarak tam zamanlı destek gerçekleştirerek, farklı uygulamalar yaparak yaşadığınız motivasyon kaybının önüne geçip tekrar başarı sağlamak için adım atabilirsiniz.
Online olarak bu sisteme dahil olduğunuz zaman, ister randevusuz, ister randevulu hiç fark etmez, zaman kaybetmeden diyetisyenler iletişim kurma fırsatınız mevcuttur. Eğer kalp ve damar hastalıkları, diyabet, fazla kilo, eklem rahatsızlığı gibi birçok şikayetiniz varsa mutlaka diyetisyene gitmenize gerek kalmadan evinizden bu hizmeti almaya çalışınız. Yapılan çalışmalar sonucunda çevrimiçi hizmet alarak motivasyonun sürekli yüksek tutulduğu gözlenmektedir. Her an her yerde sağlık danışmanlığı hizmeti sayesinde diyetisyenlerin sizlere hazırlamış olduğu online diyet programları ile sağlığınıza kavuşarak dengeli ve yeterli beslenme alışkanlıkları da edinmiş olursunuz.
Bu sistem sayesinde sizin için hazırlanan farklı diyet listesi ile sıkılmazsınız, vermek istediğiniz kiloya uygun yememiz gereken besinleri kendiniz hazırlarsınız. Online beslenme danışmanlığı sayesinde ne kadar hızlı kilo vermek istiyorsanız, kendi seçiminizi kendiniz ayarlarsınız.