beşiktaş diyetisyenler
  • Pzt - Cts. 8:30 - 18:30
  • Bizi Arayın (0552) 214 06 69
  • İstanbul Şişli

Işın Sayın Kimdir ?

Beşiktaş Diyetisyen olarak vizyonumuz : Sektörümüzde devamlı aktif kalarak tedavi süreçlerini daha da hızlandırabilmek, sağlıklı beslenme alanında, teknolojinin ışığında, devamlı gelişerek ulusal platformda referans haline gelen beslenme ve diyet danışmanlığı merkezleri arasında önemli bir yer edinmektir. Danışanlarımızın beklentilerini kaliteli, etkin ve verimli şekilde yerine getirmektir. Danışanlarımıza verdiğimiz hizmetlerde, en iyisi ve en kalitelisi olmaya devam ederken, aynı zamanda da memnuniyetlerini sağlayarak bireylerin veya kurumların beslenme ve diyet alanında ihtiyacı olan tüm danışmanlık, eğitim ve denetleme gibi hizmetlerini kesinlikle eksiksiz, güncel ve bilimsel bir şekilde karşılamaktır.  Beşiktaş diyetisyen olarak en büyük amacımız, tüm üyelerimizin bozulan sağlıklarına en kısa süre içerisinde tekrar kavuşarak, kuruluşumuzdan mutlu, güler yüzlü ayrılmasını sağlamaktır. Bildiğiniz, klasik diyetisyen algısı ‘yemek yemenin yasaklandığı veya kısıtlandığı, güzel şeylerin yenilemediği; tatsız, tuzsuz yiyeceklerin listesini hazırlayan kişi” düşüncesini bir kenara bırakarak kişiye özgü modern çalışmalar gerçekleştireceğiz.
Uzman Diyetisyen Işın Sayın, insanlara diyetisyene gidilme sebebinin sadece kilo vermek olmadığını, sağlıklı beslenmek için de diyetisyene danışabileceğini ve kilo vermenin tek yolunun yiyip içmelerin kısıtlanması olmadığını, canınızın istediği her şeyi yerken de kilo verebileceğinizi göstermektedir.
Uzman Diyetisyen olan Işın Sayın, 1999 yılından itibaren sağlıklı beslenme ve sağlıklı yaşam konusunda bilgilerini her platformda insanlarla paylaşarak insana ve kaliteli yaşama değer katıyor.
Misyon; her insanın ideal kilosunda olması için yardımcı olmak, vücut kitle indeksine uygun sağlıklı bir vücuda sahip olması için çalışmaktır. Tüketilmesi her gün daha da artan fast-food türü sağlıksız yiyeceklerin insanları obeziteye sürüklediği ve sağlıksız kilo almaların fazlalaştığı günümüzde, insanları sağlıklı beslenmeye davet ederek, bu tehlikeden kurtarmaya çalışmaktadır.