beşiktaş diyetisyenler
  • Pzt - Cts. 8:30 - 18:30
  • Bizi Arayın (0552) 214 06 69
  • İstanbul Şişli

Beşiktaş Diyetisyen

Aç kalınmadan sağlıklı bir şekilde diyet yapılarak hayatını sürdürmek isteyenlerin tercihi olan Beşiktaş Diyetisyen, sadece kilo vermek için değil, sizleri sağlıklı yaşatmak, beslenme ile ilgili yanlış bilinen davranışlardan korumak ve uygulatmak için çaba harcamaktadır.
Sık sık yaptığımız sizlere hatırlattığımız önemli konu, sadece ihtiyaç halinde, zor durumda kalınca diyetisyene gitmek doğru değildir. Şişman olmadan kilo problemi olmadan yani sağlıklıyken diyetisyene gidilir ise, o korktuğunuz çekindiğiniz problemler başınıza gelmeden önlem almış olursunuz. Bilinmesi gereken en önemli konulardan birisi, aslında sağlığımızın ne zaman nasıl bozulacağı hiç belli değildir. Ancak zamanında gerekli bakımları ve programları yaparsak önceden çözüm bulabiliriz.
Ülkemizde, Avrupa’da ya da Amerika’da insanların sağlığını korumak, sağlığı bozulmadan diyetisyene gitme alışkanlığının tersine, sağlık sorunları ortaya çıktığı zaman ve özellikle de aşırı kilo almaya başlayınca; diyetisyen nedir, diyetisyene neden gitmeliyim, diyetisyen ücretleri ne kadar, gibi bir sürü araştırmaya başlamaktadır. Bizim her zaman söylemek istediğimiz gibi bütün bunlar başınıza gelmeden, sağlıklı iken diyetisyen ile iletişim halinde olmak ve onlardan öneriler almak gerekmektedir. Çünkü diyetisyen kontrolü altında yapılan beslenme programları ile sağlıklı bir vücuda sahip olmak mümkündür.
diyetisyen-iletisim
Eğer henüz diyetisyene gitmeye karar veremiyorsanız, sizler için birkaç uyarı niteliğindeki başlıktan bahsetmek istiyorum. Eğer kolesterol düzeyiniz normal değilse, beslenme alışkanlıklarınız düzensiz görünüyorsa, aşırı kilo alıyorsanız, kendinizde yorgunluk ve bitkinlik hissediyorsanız, vücudunuzda hormonal ve metabolik bozukluklar gözlemliyorsanız, en önemlisi de çok kısa zaman önce sizin için konulmuş sağlık sorunu teşhisi varsa, hiç durmadan Beşiktaş Diyetisyen hizmetlerinden yaralanmanız gerekmektedir. Sizler için en uygun çözümlere birlikte karar vererek hazırlayacak olan diyetisyenimiz, hayatınızı düzene sokmak için size yardımcı olacaktır.
Tekrar hatırlatmakta yarar gördüğünüz için, sadece başınıza olumsuz durumlar gelince değil, ya da en çok bilindik yanlışlardan birisi olan sadece zayıflamak için değil, sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanmak için, düzenli bir hayat sürmek için, beslenme bilincinin geliştirilmesi amacıyla ve insanların vücutlarına gereken önemi gösterimi ihtiyacını vurgulamak ve yardımcı olmak, yardım almak gayesiyle beslenme uzmanlarına gidilmesi gerektiğini unutmayınız. Çünkü diyetisyenlik insanların aldığı besinlerle sağlıklı bir hayat sürmesi ve sağlıksız bireylerin sağlığına kavuşması için gerekli yardımın sağlanması amacıyla ortaya çıkmış bir meslek türüdür.
Günümüz stresli hayat koşuşturmacası içerisinde, hem beslenme hem de hareketsiz yaşam kaynaklı oluşan stresten kurtulmak için, mutlaka beslenme uzmanlarıyla paralel düşünerek destek alınmalıdır. Özellikle sizleri bekleyen tehlikeli sağlık sorunlarıyla karşılaşabileceğinizi aklınızdan çıkarmayın. Beslenme uzmanları sadece vücudumuzda sağlık sorunları meydana geldiği zaman aramayın. Sürekli vurguladığımız gibi hayatınız normal seyrinde devam ederken ve sağlığınız bozulmadan Beşiktaş Diyetisyen olarak sizlere daha kaliteli yaşam sunmanız için çalışıyoruz. Unutmayın, sizleri aç bırakma derdinde değiliz, sizlere sağlıklı bir hayat sürdürmek amacıyla yardımcı olmak ve birlikte hareket etmek için buradayız.